Webcontent-Anzeige Webcontent-Anzeige

Szkolenia konferencje

To jeden z najlepiej przygotowanych obiektów w okolicach Ełku do przyjmowania dużych grup gości. Idealnie nadaje się na organizację różnego rodzaju szkoleń, spotkań, zjazdów, kolonii, konferencji, przyjęć, bankietów, imprez firmowych we wnętrzach Ośrodka, ale i imprez plenerowych na naszym rozległym terenie.

Ośrodek Szkoleniowo – Wypoczynkowy Malinówka jest doskonałym miejscem na podwyższanie swoich kwalifikacji. Lokalizacja ośrodka wśród zieleni lasu , z dala od „ głośnej cywilizacji" pozwala na komfort pracy w ciszy i spokoju zarówno wewnątrz, jak i przy zajęciach „outdoor".

 Długoletnie doświadczenie w organizacji szkoleń, seminariów oraz konferencji sprawia, że potrafimy w pełni zaspokoić oczekiwania naszych Gości.

Ośrodek dysponuje przestronną salą konferencyjną mogącą jednorazowo pomieścić 100 osób ( ustawienie konferencyjne ) lub 180 osób ( ustawienie kinowe ). Sala wyposażona jest w projektor multimedialny, ekrany, flipchart, mikrofony bezprzewodowe oraz profesjonalne nagłośnienie. Zapewniamy również dostęp do Internetu o doskonałych parametrach 100/100Mbit/s.

Do potrzeb każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

 

Wszelkie dodatkowe informacje uzyskają Państwo pod numerem telefonu:

87 619 66 95 oraz 603 981 541