Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Spływy kajakowe

Kajaki i rzeka, czyli niezapomniane spływy kajakowe.

Kajaki - spływy kajakowe i piękne Mazury to nasza propozycja udanego urlopu na łonie natury.

Zapewniamy wyjątkowe emocje podczas spływów kajakowych szlakami jednodniowymi oraz weekendowymi.

Współpracujemy w firmą która zorganizuje Państwu spływ na każdej wybranej rzece północno-wschodniej Polski (Łaźna Struga, Sapina, Lega, Czarna Hańcza, Orzysza). Wystarczy określić trasę,  miejsce startu i zakończenia spływu, dzień rozpoczęcia i zakończenia oraz ilość kajaków.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.dryf.elk.pl

Nasza oferta Nasza oferta

Powrót

OSW Malinówka

OSW Malinówka

Witamy w naszym Ośrodku Wypoczynkowym. Zapraszamy do odwiedzenia zacisznego miejsca jakim jest Malinówka.

Zapraszamy Państwa do spędzenia niezapomnianych chwil w Malinówce. U nas wypoczniesz z całą rodziną.

Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy „Malinówka" położony jest nad brzegiem jednego z największych i bardzo czystych jezior Pojezierza Ełckiego -jeziorem Łaśmiady , które objęte jest strefą ciszy.

Jezioro Łaśmiady usytuowane jest na szlaku kajakowym rzeką Ełk. Posiada dobre warunki do uprawiania sportów wodnych tj. żeglarstwo, windsurfing, rowery wodne i kajakarstwo.

Nad jeziorem można łowić ryby, podziwiać dziką przyrodę, kormorany, czaple siwe i białe, bociany  czy bieliki. Dodatkową atrakcją jest ścieżka edukacyjna oraz kładka widokowa, z której jest możliwość zobaczenia żeremi bobrów.

Polecamy przyjemną i ciekawą formę wypoczynku, jaką jest nordic  walking. Okolice Ośrodka stwarzają niepowtarzalny klimat, który pozwala na aktywny wypoczynek  (pieszy, rowerowy, wodny, grzybobranie i wędkarstwo).

Otoczony borem sosnowym z dala od zgiełku dużych miast ośrodek gwarantuje gościom spokojny wypoczynek w zdrowym i czystym środowisku oferując miejsca noclegowe w pokojach budynku głównego  oraz w domkach letniskowych całorocznych. Ponadto  zapewnia całodzienne wyżywienie.