Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Spływy kajakowe

Kajaki i rzeka, czyli niezapomniane spływy kajakowe.

Kajaki - spływy kajakowe i piękne Mazury to nasza propozycja udanego urlopu na łonie natury.

Zapewniamy wyjątkowe emocje podczas spływów kajakowych szlakami jednodniowymi oraz weekendowymi.

Współpracujemy w firmą która zorganizuje Państwu spływ na każdej wybranej rzece północno-wschodniej Polski (Łaźna Struga, Sapina, Lega, Czarna Hańcza, Orzysza). Wystarczy określić trasę,  miejsce startu i zakończenia spływu, dzień rozpoczęcia i zakończenia oraz ilość kajaków.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.dryf.elk.pl

Nasza oferta Nasza oferta

Powrót

Szkolenia konferencje

Szkolenia konferencje

To jeden z najlepiej przygotowanych obiektów w okolicach Ełku do przyjmowania dużych grup gości. Idealnie nadaje się na organizację różnego rodzaju szkoleń, spotkań, zjazdów, kolonii, konferencji, przyjęć, bankietów, imprez firmowych we wnętrzach Ośrodka, ale i imprez plenerowych na naszym rozległym terenie.

Ośrodek Szkoleniowo – Wypoczynkowy Malinówka jest doskonałym miejscem na podwyższanie swoich kwalifikacji. Lokalizacja ośrodka wśród zieleni lasu , z dala od „ głośnej cywilizacji" pozwala na komfort pracy w ciszy i spokoju zarówno wewnątrz, jak i przy zajęciach „outdoor".

 Długoletnie doświadczenie w organizacji szkoleń, seminariów oraz konferencji sprawia, że potrafimy w pełni zaspokoić oczekiwania naszych Gości.

Ośrodek dysponuje przestronną salą konferencyjną mogącą jednorazowo pomieścić 150 osób (ustawienie konferencyjne). Sala wyposażona jest w projektor multimedialny, ekrany, flipchart, mikrofony bezprzewodowe oraz profesjonalne nagłośnienie. Zapewniamy również dostęp do Internetu (światłowodowy).

Do potrzeb każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

 

Wszelkie dodatkowe informacje uzyskają Państwo pod numerem telefonu:

87 619 66 95 oraz 603 981 541