Lasy regionu

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Białymstoku administruje lasami na powierzchni 624,5 tysięcy hektarów, w tym 582,6 tysięcy hektarów samych lasów. Cechą charakterystyczną lasów w tym rejonie jest występowanie dużych, zwartych kompleksów leśnych - puszcz

Nasza oferta Nasza oferta

Powrót

Szkolenia konferencje

Szkolenia konferencje

To jeden z najlepiej przygotowanych obiektów w okolicach Ełku do przyjmowania dużych grup gości. Idealnie nadaje się na organizację różnego rodzaju szkoleń, spotkań, zjazdów, kolonii, konferencji, przyjęć, bankietów, imprez firmowych we wnętrzach Ośrodka, ale i imprez plenerowych na naszym rozległym terenie.

Ośrodek Szkoleniowo – Wypoczynkowy Malinówka jest doskonałym miejscem na podwyższanie swoich kwalifikacji. Lokalizacja ośrodka wśród zieleni lasu , z dala od „ głośnej cywilizacji" pozwala na komfort pracy w ciszy i spokoju zarówno wewnątrz, jak i przy zajęciach „outdoor".

 Długoletnie doświadczenie w organizacji szkoleń, seminariów oraz konferencji sprawia, że potrafimy w pełni zaspokoić oczekiwania naszych Gości.

Ośrodek dysponuje przestronną salą konferencyjną mogącą jednorazowo pomieścić 150 osób (ustawienie konferencyjne). Sala wyposażona jest w projektor multimedialny, ekrany, flipchart, mikrofony bezprzewodowe oraz profesjonalne nagłośnienie. Zapewniamy również dostęp do Internetu (światłowodowy).

Do potrzeb każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

 

Wszelkie dodatkowe informacje uzyskają Państwo pod numerem telefonu:

87 619 66 95 oraz 603 981 541